Evden eve nakliyat

Evden eve nakliyeceniz Evden eve nakliyat öncesi taşınacak eşyalarınız için eşya listelerinizi hazırlayın

 

İstanbul Şehir içi evden eve nakliyat hizmetlerini kalitesinden taviz vermeyen cazip fiyatlarla gerçekleştiren, Paraya göre değil herkese aynı kaliteli hizmet prensibiyle evlerinizi, ofislerinizi taşıyan firmaları tercih edin.
İstanbul evden eve nakliyat fiyatları ile ilgili bilgi almak için her gün yüzlerce tüketici telefon ya da mail aracılığıyla onlarca evden eve nakliyat firmasından bilgi istemektedir. Fakat müşteriler aldıkları orantısız fiyatların karşısında şaşırmaktadırlar. Taşıma firmalarının çoğu verdikleri hizmetin karşılığı olacak fiyatları talep etmektedirler. Fakat bazı korsan firmalar hiçbir şekilde veremeyecekleri hizmet vaadiyle insanları ikna etmektedirler. Ancak taşıma günü geldiğinde verdikleri kararın olumsuz sonuçlarıyla karşı karşıya kalınmaktadır. Her şeyin bir maliyeti olduğu gibi kaliteli hizmetin de ortalama fiyatı vardır. Şehir içi taşımalarında çoğu zaman alınacağı ve bırakılacağı yerler önemsenmez. Çünkü şehir içi taşımalarda uzak mesafeler arasında dahi nakliye firmasının yakıt sarfiyatı yüksek bir maliyet oluşturmamaktadır.

Taşıma firmalarının masraflarının çoğunluğunu işçilik masrafları oluşturmaktadır. Geriye kalan ise düzgün bir taşınma için ambalaj malzemeleri, koli, havalı köpük, streç ve koli bantları oluşturmakta. Ortalama her taşınmanın 7 ve ya 8 saat süreceği hesaba katılarak çalışanların yeme ve içme masrafları da ayrıca bir maliyet oluşturur. Taşıma işlemi için en az 5 veya 6 kişilik ekip gerekmektedir. Evden eve nakliyat istanbul izmir da olduğu gibi tüm Şehir içi taşıma fiyatlarında da etkileyen, değiştiren unsurlardan bir tanesi de yüksek katlı evlerdeki taşımalardır. Düzgün ve zamanında bir taşınma için ekstradan iş gücü ve personel ihtiyacı olacağından bu durum taşınma maliyetlerine yansım aktadır.
Ağır Eşyalar Maliyeti Etkiler mi ?
Maalesef fiyatları değiştiren başka bir unsur para kasası, piyano gibi ağır eşyaların bulunması. İstanbul Evden Eve Nakliyat Firmaları buna benzer ağır işçilik ve özel taşıma gerektiren eşyalarda maliyeti direk çıkartır. Taşıma gücü gerektiren eşyalar işçi sayısını arttıracağından maliyet yükselir

Categories: nakliyat

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube

Popular Posts

Nakliyat Taşıma

Gelişen son sistem teknoloji ile beraber küreselleşmeyi de beraberinde getiren ...

antalya evden eve na

  Antalya Başaran Nakliyat Güvenlik Mh. 253 Sokak No.39 ANTALYA MERKEZİ/ANTALYA 0242 334 53 ...

Uzman evden eve nakl

  İSTANBUL EŞYA TAŞIYORUZ EVDEN EVE İSTANBUL / KADIKÖY Web 05326778617 E-posta 05326778617 Telefon

Nakliyatta Basit Pre

Evden eve taşıma ve büro taşımacılığı firmalarıyla eşyalarınızın ek olarak emniyetli ...

Hangi Eşyalar Taş

  Evden eve  nakliyat  ile, ev, büro ve işyerlerinizdeki eşyaların nakliyesi, ...

Sponsors

  • Nakliyat